İçeriğe geç

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması

image

Geçen yıl ilki düzenlenen Mobil Uygulama Yarışmasının ikincisi 23 Nisan – 23 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Türkiye’deki mobil uygulama ekosistemine büyük katkısı olan yarışmaya 1 Ocak 2015 tarihinden sonra yayınlanmış mobil uygulama geliştiren herkes katılabilir. Yarışmada herhangi bir yaş sınırlaması yok Android, IOS ve Windows Phone sistemlerinden herhangi birine uygulama geliştirmiş olan herkes yarışmaya katılabilir. İsteyenler 3 kişiyi geçmemek kaydıyla grup olarak katılabilirler. Yarışmaya son başvuru tarihi 20 Nisan. Yarışmaya katılan uygulamalar 23 Nisan – 7 Mayıs tarihleri arasında  halk oylamasına sunulacak ve halk oylaması sonucunda ilk 10 a giren uygulamalar juri tarafından değerlendirilecek. Yarışmanın kazananını 23 Mayıs tarihinde Yapılacak etkinlikte duyurulacak.

image

Jüri üyeleri değerlendirme kriterleri ve aklınıza takılan diğer konularda detaylı bilgi almak için yarışma web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması Ana Sayfa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.