İçeriğe geç

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması

İndir.com Mobil Yarışma 2016

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen indir.com mobil uygulama yarışmasına katılım için son haftaya girmek üzereyiz. Her yıl daha da geniş çevrelere ulaşan bir etkinliğe katılmak için 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınladığınız bir uygulamanızın olması yeterli. Yarışmaya Apple Store, Google Play ve Window Phone Store’a yüklenmiş bir adet uygulama ile katılabilirsiniz. İsteyenler 3 kişiyi geçmemek kaydıyla grup olarak katılabilirler.

image

Yarışmaya katılan uygulamalar ilk olarak halk oylamasına sunulacaklar. Halk oylamasında ilk 10’a kalmayı başaran uygulamalar Jrri değerlendirmesine tabi tutulacak ve juri kazanan 3 uygulamayı belirleyecek. Juri bu değerlendirmeleri yaparken aşağıdaki kriterleri göz önünde bulunduracak.

  • Kullanılabilirlik
  • Fonksiyonellik
  • Yaratıcılık
  • Özgünlük

Yarışmanın ödülleri ise şu şekilde

image

Yarışmanın Sonuçları 14 Mayısta düzenlenecek olan Mobil Etkinlikte açıklanacak.

Herkese açık olan bu yarışmaya ek olarak Üniversite öğrencilerine özel ikinci bir yarışma daha düzenleniyor. Bu yarışma birincisi ödülüne ek olarak sadece Üniversiteliler için mobil uygulama yarışması kazananına Silikon Vadisi tatilindeki ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5000 TL nakit para ödülü verilecektir.

Üniversiteliler için ”indir.com Mobil Uygulama Yarışması 2016” Takvimi
Yarışma Başlangıcı: 1 Ocak 2016
Son Başvuru: 30 Ağustos 2016
Halk Oylaması: 5 Eylül 2016
Jüri Değerlendirmesi: 10 Eylül 2016
Mobil Etkinlik: Ekim Ayında

Sadece Üniversite öğrencilerin katılımına açık olan ‘Üniversiteliler için indir.com Mobil Uygulama Yarışması” ödül töreni, yarışmayı kazanan katılımcının öğrenim gördüğü Üniversite’de yapılacaktır.

Örneğin; Kazanan Pamukkale Üniversitesi’nden ise ödül töreni Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’nde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik’te gerçekleştirilecek. Ayrıca bu etkinliğe tüm öğrenciler davetli olacak.

Bağlantılar:
Genel Yarışma için: www.indir.com/yarisma/
Üniversitelere özel yarışma için: www.indir.com/yarismauni/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.